×
Logo

O nas

background

Business is not just doing deals; business is having great products, doing great engineering, and providing tremendous service to customers. Finally, business is a cobweb of human relationships.”
– Ross Perot

O NAS

MARKA

Marka TACK ROOM powstała z myślą o miłośnikach koni, by oferować im produkty najwyższej jakości, wykorzystując w tym celu wiedzę, myśl techniczną oraz nowoczesny park maszynowy firmy Esjot – lidera w obróbce stali i aluminium na rynku europejskim.

Oferujemy skrzynie, po które sięgają zawodnicy i zawodniczki, wywodzący się z wielu dyscyplin, takich jak: skoki, ujeżdżenie, WKKW oraz właściciele koni. Marka Tack Room to tysiące zadowolonych użytkowników, cieszących się każdego dnia sprzętem „szytym na miarę”. To nowoczesny design, zaawansowane technologie, najwyższa funkcjonalność, dbałość o detal, a przede wszystkim zaawansowana personalizacja.

ZAŁOŻYCIELKA

TACK ROOM to autorska marka Joanny Janowskiej, która z miłości do jeździectwa i szacunku dla tej pięknej dyscypliny, chciała zaoferować miłośnikom koni sprzęt,
o jakim sama marzyła. Znając doskonale potrzeby zawodników dyscyplin jeździeckich, posiadając wieloletnie doświadczenie jako luzaczka utytułowanych jeźdźców oraz bazując na swoim technicznym wykształceniu – Joanna jest absolwentką Politechniki Poznańskiej z tytułem inżyniera, postanowiła swoją życiową pasję przekuć w działalność biznesową o solidnych podstawach.

NASZE PRODUKTY

Wszystkie skrzynie wykonane są z aluminium, dzięki czemu są lekkie i odporne na korozję. Indywidualny design zapewniają im trwałe farby poliestrowe, nakładane metodą proszkową. Próbnik kolorów, będący bazową propozycją barwienia skrzyń, na życzenie klienta, może być modyfikowany dla uzyskania pożądanego efektu i spójnego wizerunku ze znakowaniem.