×
Logo

Home

EXTRA LIGHT ALUMINUM
SADDLE BOXES

compact

competition

evo & evo slim extension

competition evo

evolution multi

saddle rack

EQUIPMENT

edge seal

leather patches on the corners

durable, keyed alike lock

synthetic material mirror
in elegant leather frame

4 detachable drawers
(self closing mechanism)
with bottom pull out rubber


Pull out and detachable bridle
racks (self-closing
mechanism)2-3 detachable and adjustable saddle racks (invisible)
stainless steel reinforcement)oblique treshold enabling
easy removal of sand4 wide, inflatable pneumatic wheels, 26 cm in diameter.
Two steering wheels with brake,
two fixed (possibility of installing 4 steering wheels)

OUR PRODUCTS

All saddle boxes are made of aluminum, which makes them light and corrosion resistant. Individual design is achieved by high-quality powder coating with durable polyester paints. The color chart can be modified at the customer’s request to obtainthe desired effect and a consistent image with branding.

REFERENCE

Sandra Piwowarczyk

CEO Future Stars Sporthorses Management

Usługa i produkt tailor made, o najwyższym standardzie. Świetnie wykonana w najdrobniejszym detalu paka, dostosowana wymiarem do wnęki w moim koniowozie wraz z platformą do windy. Jakość powłok, ich odporność na ścieranie, przeniesienie logo mojej marki – oczekiwania spełnione z nawiązką.

Monika Grundkowska

Amazonka

Zdecydowałam się na wybór Paki Tack Room Competition przed wszystkim ze względu na jej funkcjonalność i wygląd 😍 Paka jest w środku zaprojektowana tak aby zmieścić potrzebny sprzęt na minimum dwa konie. Jej wygląd i staranne wykończenie przyciągają uwagę od pierwszego spojrzenia. Bardzo miło zaskoczyła mnie także waga paki, jest bardzo lekka i bez problemu pakuje się ją do koniowozu czy przyczepy 💪🏻 a możliwości personalizacji są praktycznie nieograniczone🙌🏻

Krzysztof Ludwiczak

Jeździec

Jeździectwo to moja praca i życiowa pasja. Lata doświadczenia w sporcie nauczyły mnie doceniać najlepsze rozwiązania, dostowane do moich indywidulanych potrzeb. Paki od Tack Room spełniają moje oczekiwania pod względem wytrzymałości i ergonomii, świetnie się prezentują i nadążają za moim stylem życia. Serdecznie polecam!

Slider